Kopalino, działka budowlana, 876 m2, blisko morza Kopalino

131 400zł
SKU: AN34
Rodzaj nieruchomości: Działka Budowlana

Opis

  • Pow. działki: 876
  • Rynek: wtórny
  • Rodzaj oferty: na sprzedaż bezpośrednio od właściciela
  • Telefon kontakt z wałaściclem nieruchomości: zaptyaj opiekuna oferty
  • Położenie: blisko morza

Wyposazenie

  • Droga dojazdu asfaltowa
  • Droga dojazdu polna
  • Ogrodzenie z siatki
  • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

Kopalino działka budowlana, 876 m2, blisko morza

Kopalino działka budowlana na sprzedażKopalino działka budowlana, 876 m2, blisko morza. ATRAKCYJNA działka budowlana, w wyjątkowej lokalizacji, przy głównej drodze, 1,5 km od morza, piękna plaża, wspaniałe lasy, jezioro, sielankowa atmosfera. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania –  teren zabudowy letniskowej, pensjonatowej (przy działce o powierzchni minimum 2500m2). Do sprzedaży 6 działek o powierzchni od 876 do 1049m2. Uzbrojenie : prąd i woda na działce i w drodze. Miłe i ładne sąsiedztwo – letniskowe dacze. Gorąco polecam ! Działka budowlana na sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

Kopalino (kaszb. Kòpalëno) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Choczewo na obszarze Pobrzeża Kaszubskiego.

Wieś jest siedzibą sołectwa Kopalino, w którego skład wchodzą również miejscowości: Lubiatowo i część wsi Lubiatowo – Szklana Huta. Położenie w odległości niecałych 2 km od plaży nad Bałtykiem przyśpieszyło proces przekształcania się wioski w miejscowość turystyczno-letniskową.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Źródło Kopalino działka budowlana na sprzedaż: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalino

 

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.When it comes to selling property nobody comes close to the dedication and care taken by Agata Grudzinski.
With over 10 years in residential sales and marketing, numerous awards and an unbelievable number of happy clients, only Agata can deliver an extraordinary home meeting experience.
„Despite the many changes I have seen in the residential home market one thing remains true, my clients receive the utmost care and consideration when Achieving Their property goals.”

 

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.


ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ 
Notes