Działka budowlana, Kopalino, nad morzem, 1049 m2 Kopalino

141 615.00 zł
SKU: AN 27
Rodzaj nieruchomości: Działka Budowlana

Opis

  • Pow. działki: 1049
  • rynek: wtórny
  • miejscowość: letniskowa
  • rodzaj oferty: bezpośrednio od właściela.
  • :

Wyposazenie

  • Droga dojazdu asfaltowa
  • Droga dojazdu polna
  • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

O K A Z J A , NOWA NIŻSZA CENA !!! ATRAKCYJNA działka budowlana, w wyjątkowej lokalizacji, przy głównej drodze, 1,5 km od morza, piękna plaża, wspaniałe lasy, jezioro, sielankowa atmosfera. W tym roku oddano do użytku nowoczesną, urokliwą drogę z kostki brukowej z równoległą ścieżką rowerowo – spacerową i przystankami (ławki ze stołem), prowadzącą przez lasy, wzdłuż morza i jeziorka, od Lubiatowa do Kopalina i wyjazdu w kierunku Choczewa. To wyjątkowo piękna i pożyteczna trasa. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania – teren zabudowy letniskowej, pensjonatowej. Do sprzedaży 3 działki o powierzchni od 950 do 1049m2. Uzbrojenie : prąd i woda na działce i w drodze kanalizacja. Miłe i ładne sąsiedztwo – letniskowe dacze. Gorąco polecam !

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel: 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Oferta dodana przez Adela Kramp Tel: +48 678 289 287.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.
Ankra Nieruchomości

RozwińZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ
Notes