Działka przemysłowa 6000 m2 przy Hutniczej Rumia Rumia

2 130 000zł
SKU: AN22
Rodzaj nieruchomości: Działka Przemysłowa

Opis

 • Pow. działki: 6000
 • rodzaj oferty: bezpośrednio od właściela
 • :

Wyposazenie

 • Droga dojazdu asfaltowa
 • Droga dojazdu utwardzona
 • Ogrodzenie z siatki
 • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

Działka przemysłowa , idealna lokalizacja, ul. Hutnicza

 1. Powierzchnia : nieruchomość położona w Rumii,  obręb 15, nr działki 68/19 o powierzchni 6000 m2 z możliwością podziału na dwie działki.
 2. Cena :  za m2/355,-
 3. Lokalizacja : Rumia Janowo, pomiędzy ulicami Dąbrowskiego i Działkową w kierunku ul. Hutniczej, Gdynia. Dobra komunikacja do Trasy Kwiatkowskiego, Obwodnicy Trójmiejskiej, bliskość promu, bazy kontenerowej i promowej, portu, stoczni oraz wszystkich ważnych arterii w całej Polsce.

Wokół firmy budowlane, składowe, opakowania, inne. Stacja benzynowa.

Bardzo dobra dostępność komunikacyjna, z rond w kierunku ul. Hutniczej, zjazd  ok. 50m do  ul Działkowej. Ponadto wytyczona droga z drugiej strony działki bezpośrednio do ul. Hutniczej .

 1. Atuty nieruchomości : działka płaska w kształcie kwadratu, ogrodzona, 2 bramy wjazdowe, wszystkie media : woda, kanalizacja, gaz, prąd – na granicy działki trafostacja. Działka częściowo utwardzona (ok.80%) wylewką betonową. Bezpośrednia droga do morskiej bazy kontenerowej.
 2. Przeznaczenie : dla nieruchomości nie sporządzono mpzp, natomiast w Studium oznaczona symbolem PU-1 tereny zabudowy produkcyjno-usługowo-składowej.

Nieruchomość doskonale nadaje się na centra logistyczne, magazynowo – składowe (dystrybucja i zaopatrzenie sieci  handlowych) oraz zakłady przemysłowo – produkcyjne.

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.
Ankra Nieruchomości

Rozwiń

ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆNEWSY Z OKOLICY (Rumia)

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Janowie | ZDJĘCIA: Zobaczcie na zdjęciach jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w tym roku w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo".więcej >
 • Kalendarium Rumi, czyli rok w wydarzeniach. Przeczytaj, zobacz!: Kalendarium Rumi - czyli co się działo we wsi, a następnie mieście Rumia i w okolicy przed laty? Sprawdź naszą na bieżąco uzupełnianą listę wydarzeń. Aby przeczytać więcej wystarczy kliknąć w wybrane zdjęcie.więcej >
 • Studniówka 2018 I Liceum Ogólnokształcącego w Rumi | ZDJĘCIA, VIDEO: I Liceum Ogólnokształcące w Rumi zorganizowało swoją studniówkę w redzkim hotelu River Style, w piątek 19 stycznia 2018. Zobaczcie zdjęcia oraz video z tego wydarzenia.więcej >
 • Studniówka 2018. Fotogaleria ze studniówki w Twojej szkole na naszemiasto.pl? Napisz do nas!: Styczeń i luty to czas studniówek. Tegoroczni maturzyści zabawą do białego rana rozpoczną odliczanie przysłowiowych 100 dni do matury. Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie, które każdy chce przeżyć jak najlepiej. Relacja Dziennika Bałtyckiego pozwoli Ci wracać do wspomnień tego cudownego wieczoru.więcej >
Notes