Działka budowlana w Łebczu, blisko morza, na granicy Władysławowa Łebcz

120 000zł
Na sprzedaż
SKU: AN30
Rodzaj nieruchomości: Działka Budowlana

Opis

  • Pow. działki: 912

Wyposazenie

  • Droga dojazdu utwardzona
  • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

Działka budowlana na nowym osiedlu na granicy miasta Władysławowo. Do morza ok. 4 km, piękna okolica, cisza, spokój. Działka uzbrojona : skrzynka energetyczna przy działce, woda w drodze, planowane podłączenie kanalizacji i gazu (założono Komitet). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem MN, U : tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (zabudowa jednorodzinna, rekreacyjna z niezbędnymi do ich funkcjonowania budynkami gospodarczymi, garażami, inne. Dopuszcza się usługi jako wbudowane do 30% powierzchni całkowitej budynku. Dopuszcza się lokalizację maksimum dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych na jednej działce. Wskaźnik zabudowy do 0,30, wysokość 2 kondygnacje naziemna i poddasze do 12m. GORĄCO POLECAM

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Adela Kramp

Właściciel , Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Maj 2006 przyniósł rekordowo zimną wiosnę. Po ponad 20 latach pracy w drużynie Atomobilu , odchodząc na wczesną emeryture Adela Kramp ani przez chwile nie myslała o grzaniu ławy rezerwowych. Nie byłaby sobą gdyby nie miała gotowego planu, bo odpoczynek nigdy nie leżał w jej naturze.

Młoda duchem i ciałem Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, wydział ekonomiczny, rocznik. 1978, znana z wyjatkowej energii i pracowitości, karierę w branży budowlanej  rozpoczeła od budowy własnego domu. A doświadczenie wyniesione z  salonu Fiata gdzie rekordy sprzedaży jak również  naturalna zdolność do zawierania długoletnich znajomości były podstawa jej sukcesu, wszystko to spowodowało że zwrot w kierunku rynku nieruchomości był naturalnym krokiem w jej karierze.
2005 to rok w którym Adela przystapiła do egzaminu otrzymując dyplom licencjonowanego pośrednika nieruchomości.
Tak powstała ANKRA.
12 lat i setki zadowolonych klientów później , prestiżowe nagrody oraz współpraca na rynku miedzynarodowymi nie pozwoliły zapomnieć podstawowej wartości: uczciwość wobec klienta, współpracowników i wobec siebie.

 

Własna firma to ciężka praca ale i czas dla rodziny,przyjaciół.Czas  na pasje.

Egzotyczne ulice Chin, Tybetu, Nowego Orleanu czy Taskani  to tylko kilka niezapomnianych chwil jakie Adela co roku dzieli z rodzina i przyjaciółmi.

 

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.


ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ 
Notes