Mieszkanie dwupoziomowe 5 pokoi Gdynia Wielki Kack Gdynia Wielki Kack, Gdynia

563 000.00 zł
SKU: SAW 283802
Rodzaj nieruchomości: Blok
Powierzchnia (M 2)
119
Pokoi
5
Łazienek
2
Sypialni
4
Garazy
1

Opis

 • rynek: wtórny
 • Dzielnica: Gdynia Wielki Kack
 • piętro: 3
 • :

Wyposazenie

 • Balkon
 • Domofon
 • Droga dojazdu asfaltowa
 • Kuchnia
 • Ogrzewanie - C.O. miejskie
 • Parking naziemny
 • Podłoga- terakota
 • Taras

Szczegółowy opis

Mieszkanie dwupoziomowe 5 pokoi Gdynia Wielki Kack

Dwupoziomowe mieszkanie położone w Gdyni Wielkim Kacku na  strzeżonym i monitorowanym osiedlu wzniesionym w 1998 roku.
Dzielnica oddalona zaledwie 9 km od Centrum miasta, posiada pełną infrastrukturę charakterystyczną dla nowego osiedla, gdzie znajdują się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia i lokale handlowo-usługowe.
Blisko jest do Obwodnicy Trójmiasta i w związku z tym do szybkiej komunikacji w obrębie Trójmiasta i nie tylko.

Budynek zbudowany w nowej technologii, co zapewnia dobrą i ekonomiczną eksploatację mieszkania. Dodatkowo, na zlecenie wspólnoty, w  budynku zostało wykonane badanie termiczne, którego wynik dla całego budynku a co za tym idzie i dla tego lokalu, jest bardzo dobry, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Mieszkanie podzielone jest na dwa poziomy:

Poziom I – w skład którego wchodzi salon o pow. 28m2 otwartą przestrzenią połączony z przedpokojem a następnie z kuchnią o pow. 10m2, jest tu jeszcze sypialnia (12m2) oraz łazienka (3m2). Na podłogach poza sypialnią z wykładziną dywanową jest terakota i panele, ściany gładzone (cekol). Kuchnia z jadalnią umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, a łazienka z kabiną prysznicową wyposażona jest w armaturę firmy Villeroy&Boch.
Wystawa okien wschód -południe – zachód – przy czym balkon znajduje się od strony płd.-zach.
Z poziomu I na poziom II prowadzą schody drewniane o lekkiej konstrukcji.Poziom II – na który składają się 3 pokoje o pow. 17, 12 i 11 m2 ) oraz przedpokój i antresola gdzie na podłogach są położone panele.  Łazienka z wanną narożną i hydromasażem, glazura, terakota w jasnej subtelnej tonacji.
Poziom II nie ma skosów, jest to pełna wysokość pomieszczeń.Mieszkanie jest doskonale doświetlone, położenie lokalu na III i IV piętrze tego budynku zyskuje na przestrzeni oraz świetle dnia, które doskonale dociera do wszystkich pomieszczeń mieszkania.

Właściciele nieruchomości korzystają z przynależnego do mieszkania garażu o pow. 18,74 m2 znajdującego się na parterze budynku. Cena zakupu tego pomieszczenia to 18.000 PLN.

POLECAMY i ZAPRASZAMY na PREZENTACJĘ !!!!

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel: 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Oferta dodana przez Adela Kramp Tel: +48 678 289 287.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.
Ankra Nieruchomości

Rozwiń
  ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ
   Notes