Działka budowlana, tylko 100m do Jeziora Żarnowieckiego Czymanowo

105 000.00 zł
SPRZEDANE
SKU: AN32
Rodzaj nieruchomości: Działka Budowlana

Opis

 • Pow. działki: 1031
 • rynek: wtórny
 • blisko jeziora:
 • rodzaj oferty: na sprzedaż bezpośrednio od właściciela

Wyposazenie

 • Droga dojazdu asfaltowa
 • Droga dojazdu polna
 • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

Działka budowlana nad jeziorem Żarnowieckim

działka budowlana nad jeziorem żarnowieckimDziałka budowlana nad jeziorem Żarnowieckim. Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o pow. 1031 m2 w Nadolu – Czymanowo, 100 m od jeziora Żarnowieckiego, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 03.B MN, U : maksymalna wielkość zabudowy 30%, wysokość zabudowy 8,5m, wolnostojąca, bliźniacza, dach dwuspadowy. Działka  płaska, w kształcie prostokąta. Media – prąd przy działce, woda na granicy działki, kanalizacja w drodze. Piękny widok na jezioro, dojazd drogą asfaltową, ostatnie  20m  drogą utwardzoną. W sąsiedztwie nowe, zadbane posesje. Zapraszam do obejrzenia i GORĄCO POLECAM !
Działka na sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

jezioro żarnowieckieJezioro Żarnowieckie (kaszb. Żarnowsczé Jezoro[2], niem. Zarnowitzer See) – jezioro rynnowe w północnej Polsce, w województwie pomorskim, powiecie wejherowskim, na Wysoczyźnie Żarnowieckiej. Powierzchnia 1431 ha, długość 7,6 km, szerokość 2,6 km, maksymalna głębokość 19,4 m[1]. Przez jezioro przepływa rzeka Piaśnica. Dno jeziora znajduje się poniżej poziomu morza (kryptodepresja).

Dawna własność cystersów z Oliwy.

Nad jeziorem miała powstać pierwsza w Polsce elektrownia jądrowa, ale jej budowę przerwano w 1990. Obecnie znajduje się tam największa w kraju elektrownia szczytowo-pompowa (o mocy 716 MW), uruchomiona w 1982. Od 2011 r. nad Jeziorem Żarnowieckim istnieją 4 przystanie jachtowe (w Lubkowie-DPS, Brzynie, Nadolu i Lubkowie).

Źródło działka budowlana nad jeziorem Żarnowieckim:https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Żarnowieckie

Plaża w Nadolu nad jeziorem Żarnowieckim Warto wybrać się nad to jedno z największych jezior Pomorza. Miejsca na koc jest dosyć. Są tu także wypożyczalnie łódek, a nawet szkoła windserfingu. We wsi działa restauracja, jest też skansen. A spacerować możemy nowym traktem pieszo-rowerowym.

Można  też bezpiecznie kąpać się pod okiem ratownika WOPR. Kąpielisko jest zlokalizowane niedaleko nowej przystani w Nadolu.

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel: 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Oferta dodana przez Adela Kramp Tel: +48 678 289 287.

Informacje zamieszczone w ogloszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.
Ankra Nieruchomości

Rozwiń
  ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ
   Notes