Działka budowlana 1000m2 Nadole-Brzyno bezpośrednio od właściciela Brzyno

99 000zł
SKU: AN 34
Rodzaj nieruchomości: Działka Budowlana

Opis

  • Pow. działki: 1000
  • rynek: wtórny
  • działki: 2
  • rodzaj oferty: działka na sprzedaż bezpośrednio od właściciela
  • Telefon kontakt z wałaściclem nieruchomości: zaptyaj opiekuna oferty

Wyposazenie

  • Droga dojazdu asfaltowa
  • Droga dojazdu utwardzona
  • Ukształtowanie terenu-płaski

Szczegółowy opis

Działka budowlana Nadole-Brzyno, 1000m2

Działka budowlana Nadole-BrzynoDziałka budowlana Nadole-Brzyno 2 działki po  1000m2, pięknie położone, nad j. Żarnowieckim (do jeziora ok. 200m), do rzeki 100m, do wsi ok.300m. Do morza : Białogóra, Dębki około 10 km. W odległości 300m nowa przystań jachtowa -molo, slip, plaża. Działka w kształcie prostokąta. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne – usługi nieuciążliwe . Dojazd drogą gminną asfaltową, 500m drogą betonową. Uzbrojenie : woda, prąd, kanalizacja. Nowe osiedle usytuowane pomiędzy jeziorem, rzeką i lasem. Osiedle po planowanym pierwszym z pięciu etapów inwestycyjnych. Bardzo ciekawe kolejne cztery etapy. Gorąco polecam pod budowę domu lub pensjonatu.!!! Działka na sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

 

Brzyno (kaszb. Brzënie lub też Brzëno, Bżëno, niem. Reckendorf)[1] – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Żarnowieckiego.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

działka budowlana Nadole-BrzynoHistoria
Pierwsze wzmianki na temat wsi pochodzą z 1400 roku, kiedy to w dokumentach opisano wieś jako majątek rycerski o wielkości 50 włók. W 1557 roku wieś należała do rodziny Wejherów. W 1663 roku we wsi wybuchł pożar, który najprawdopodobniej zniszczył całą wieś, ponieważ lustracje królewskie z lat 1664 i 1765 nie wspominają o takiej wsi. Wieś następnie należała do rodzin: Krokowów z Osieków, Lęborskich i Przebendowskich. W 1839 roku wieś nabył Józef Reck i zmienił jej nazwę na Reckendorf (czyli wioska Recków). Wybudował również zespół dworsko- folwarczny, którego pozostałości do dziś istnieją we wsi[2]. W latach 1905- 1945 wieś przeszła we władanie rodziny Fliesbachów, liczyła wówczas 445 ha, zamieszkiwało ją 218 mieszkańców.

Zabytki
Resztki zespołu dworsko- folwarcznego z 1905 roku. Dwór jest parterowy, z mansardami. Wejście główne do budynku znajduje się od strony ogrodu. Dwór przykryty jest dachem naczółkowym. Na rogu posiadłości znajduje się dziewiętnastowieczna studnia w kształcie rotundy.
Zrujnowany cmentarz ewangelicki z przełomu XIX i XX wieku, znajdujący się na obrzeżu wsi. Na cmentarzu kaplica grobowa i dziewiętnastowieczne nagrobki .

Źródło działka budowlana Nadole-Brzyno:https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzyno

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Skontaktuj się z pośrednikiem

Agata Grudzinski

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości

Agata Grudzinski jest pośrednikiem nieruchomości od ponad 10 lat, swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi na rynku amerykańskim (Floryda), gdzie pracowała dla jednego z największych lokalnych pośredników Pelican Real Estate and Development , którego sprzedaż roczna przekracza 150 mln dolarów.
Swoje umiejętności i standardy amerykańskie stara się wprowadzać na rynek rodzimy, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby indywidualne klienta.When it comes to selling property nobody comes close to the dedication and care taken by Agata Grudzinski.
With over 10 years in residential sales and marketing, numerous awards and an unbelievable number of happy clients, only Agata can deliver an extraordinary home meeting experience.
„Despite the many changes I have seen in the residential home market one thing remains true, my clients receive the utmost care and consideration when Achieving Their property goals.”

 

Oferta dodana przez Agata Grudzinski Tel. 500 439 228.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.


ZAPYTAJ O TĄ NIERUCHOMOŚĆ 
Notes